Tel.: 840 810 810

Leták

   letak_dlazba

Výhody dlažby

Zámková dlažba - Trvanlivost 

Jednotlivé díly zámkové dlažby se vyrábějí z kvalitních betonových směsí pomocí vibrolisování. Díky vibracím na vibrační desce se betonová směs ve formě dokonale zhutní.

Pomocí tlaku a horké vodní páry dojde k rychlejší hydrataci cementu. Hotové díly zámkové dlažby jsou pak odolné proti opotřebení, mají minimální nasákavost a jsou mrazuvzdorné.

Zámková dlažba - Horizontální stabilita

Díky promyšlenému systému do sebe zapadajících zámků, jsou jednotlivé prvky zámkové dlažby, pevně vzájemně fixovány. Tím je zajištěna dokonalá horizontální stabilita dlažby.

img4

Stálobarevnost a bohatý výběr barev

Prvky zámkové dlažby se vyrábějí v řadě barevných odstínů. Dokonalá stálost barvy je dosažena probarvováním suroviny pomocí kvalitních barviv přímo ve hmotě.

Nejedná se tedy o nátěr pochůzné plochy dlažby, ale o homogenní probarvení celého dílu.

Další výhody zámkové dlažby

Mezi další výhody zámkové dlažby patří zejména rychlost pokládky, variabilita tvarů, velikostí a barev a v neposlední řadě také velmi příznivá cena, která vynikne zejména v porovnání s cenou dlažby z přírodního kamene.

Kontaktujte nás a ověřte si naší rychlost termínů realizace i aktuální ceny pokládky zámkové dlažby.

garáže - pergoly- přístřešky - altány - pokládka dlažby - zaměření dlažby-  prodej dlažby - postup pokládky - ostatní dlažby


 © 2012 www.dlazba-ploty.cz - pokládka zámkové dlažby • stavba a montáž plotů  • Login