Realizace pokládky zámkové dlažby

Zde si můžete prohlédnout řadu fotografií z našich realizací pokládky zámkové dlažby. Pokud budete mít zájem o cenovou nabídku nebo jiné obchodní dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Pokládka zámkové dlažby, ukázkové centrum Ledčice u Prahy

  • Zadáním inverostora v tomto případě jednoho z největších výrobců zámkové dlažby v Evropě spol. Semmelrock bylo zrealizovat kompletní pokládku zámkové dlažby v jejich ukázkovem výstavbním centru v Ledčicích u Prahy. Práce byla o to těžší, že se jednalo o ukázkové předváděcí místo zámkové dlažby. Plocha byla předem rozdělana do desítky sekcí podle jednotlivého výrobního sortimentu výrobce a to tak aby zákazník spatřil ukázku hlavního výrobního programu výrobce. 

20120725_164437

  • Realizace ukázkové expozice předního výrobce zámkové dlažby spol. Semmelrock - výrobní závod Ledčice u Prahy

20120725_164443

Pokládka zámkové dlažby a stavba základů pro montáž plechové garáže

  • V tomto případě si zákaznice přála vytvořil plnohodnotné parkování pro její vozidla a dodat garáž ve které by měla možnost skladovat zahradní nářadí. Paní Šauerové jsem zrealizovali kompletní pokládku zámkové dlažby včetně stavby základových patek pro kotvení montované garáže. Posléze jsme zákazníci namontovali německou plechovou garáž s omítkou zn. Siebau, kterou naše společnost v ČR výhradně zastupuje. Naše záruka na dílo je v délce 10 let. Paní Šauerová byla maximálně spokojena mimojiné i s tím, že vše dodala a zajistila jedna společnost spol. Hotovedomy s.r.o. 

2012-10-25_12.07.37

Pokládka zámkové dlažby a stavba základů pro stání na dvě vozidla a dodání prefabrikované garáže

  • Manželé Hasalovi ze Šumperka měli přání vytvořit parkování pro dvě vozidla a garáž. Po konzultaci s naším pracovníkem Ing. Kašparem si nakonec vybrali betonovou garáž Rekers v kombinaci s velkoprostorovým stáním Siebau. Vzhledem k tomu, že manželé mají za s sebou starosti spojené s výstavbou jejich rodinného domu, přání si vše dodat na klíč včetně zemních prací a pokládky zámkové dlažby. Zde je fotografie přímo z realizace pokládky zámkové dlažby. Pro další fotografie z dodání garáží a přístřešku klikněte ZDE

 

2012-11-16_10.34.49

Zámkové dlažba okolo rodinného domu Pyšely

  • Zákazník hledal spolehlivou firmu, která mu zrealizuje pokládku zámkové dlažby, kterou měl si pečlivě vybral. Po jeho předešlých špatných zkušečnostech s výstavbou rodinného domu s místní stavební společností chtěl mít jistotu, že práce bude odvedena kvalitní firmou se zárukou na práci za přiměřené peníze.  Po pečlivém vyběru si vybral naši společnost, která mu zrealizovala kompletní práci na klíč. Od zemních prací počítanaje, přes odvoz zeminy, kvalitní přípravu podkladu a pokládku zámkové dlažby. S naší prací byl spokojen a naše služby doporučil svým známým. 

zamkovka_pyelyII

Kompletní pokládka zámkové dlažby u rodinného domu Praha východ

  • Naše společnost zrealizovala kompletní pokládku zámkové dlažby Best Archia skladba do mozaiky. Celková plocha cca 180m2, kompletní cena včetně odvozu zeminy, dodání materiálu (štěrku, dlažby) nepřekročila částku 200 tis. Kč. 

20120725_100426

Pokládka zámkové dlažby soukromá příjezdová komunikace cca 300m2, Praha východ

  • Zadání této akce bylo kompletní realizace příjezdové komunikace k soukromému RD včetně výkopových prací, odvozu zeminy, pokládka zámkové dlažby, osvětlení podél celé cesty v neposlední řadě i osazení okrasných stromů podél jedné strany cesty. Náklady na realiazci nepřekročili 300 tis. Kč. 

IMG_3260

 

Zámková dlažba u rodinného domu

  • Majitelům nového rodinného domu v Jesenici u Prahy jsme kompletně zrealizovali pokládku zámkové dlažby. Kompletní realizace cca 200m2 včetně zemních prací, materiálu (štěrk a zámková dlažba) vyšla investora na 220 tis. Kč. 

zamkova_dlazba_21

Stavba opěrné zdi a pokládka zámkové dlažby Praha Břevnov

  • Zadáním této realizace bylo realizovat stavbu opěrné zdi podél cesty, kompletní výkopové práce a v neposlední řadě pokládka zámkové dlažby. Práce byla ztížena zejména velmi omezeným přístupem techniky a faktem, že realizace probíhala v přímém centru Prahy. Veškerý materiál na stavbě bylo nutné rozvážet ručně s výrazným výškovým převýšením. 

cesta_007

 

Příjezdová cesta - zámkové dlažba 250m2

  • -Na přání manželů Markových jsme realizovali pokládku zámkové dlažby u jejich rodinného domu. 

20120725_100249

zamkova_dlazba_11

SAM_0735

zámková dlažba Best parketa mix - Kunice u Prahy

DSC00027

DSC00098

DSC00100

DSC00125

DSC00128

zamkova_dlazba_19

zamkova_dlazba_16

Fotografie0007

zámková dlažba garáž + stání - Praha východ

zamkova_dlazba_15

zamkova_dlazba_13

zamkovka_pyely

zamkova_dlazba_12

 

Fotografie0008

zámková dlažba parketa + opěrná zeď - Tehov (Praha východ)

garáže - pergoly- přístřešky - altány - pokládka dlažby - zaměření dlažby-  prodej dlažby - postup pokládky - ostatní dlažby


 © 2012 www.dlazba-ploty.cz - pokládka zámkové dlažby • stavba a montáž plotů  • Login