Tel.: 840 810 810

Leták

   letak_ploty

Stavba a montáž plotů

 

Zabýváme se prodejem a dodávkou plotů na klíč. Realizace projektu spočívá vzaměření pozemku, vypracování návrhu a jeho realizace včetně bran s elektrickýmipohony s dálkovým ovládáním. Pro podezdívky a pilíře je používán štípaný beton KB Blok, Pressbeton, Colorbeton, Best, umělý kámen KWR, umělý pískovec, zdivoz lícových cihel a mnohé další.

 

img6

Zajišťujeme:

Zděné ploty ze štípaného bloku

p1 undefined

Betonové hotové prefabrikáty například v designu cihel

p3

Bezzákladové ploty z betonových panelů

 

 

Betonové panely je možné natřít fasádní barvou či je už vyrobit plně probarvené. Délka panelů je 200 cm a výška 50 nebo 25 cm. Betonový panel má sílu 4 cm.

 

 

p4

Podhrabové betonové desky

 

Pro zákazníky, kteří chtějí stavbu plotu zcela zjednodušit a co nejvíce snížit své náklady, je tu možnost využít podhrabové desky v kombinaci s ocelovými sloupky na místo podezdívky. Nad podhrabové desky je možné zavěsit kteroukoli výplň či pletivo. Stavba plotu se dá vyřešit i bez nutnosti podezdívky a to pouze ocelovými sloupky s pletivem nebo jinou výplní.

 

p5

Pletivové ploty

Pletivové ploty jsou nejlevnějším řešením pro Vaše oplocení. Používáme pletiva potažená PVC, ale na přání samozřejmě i pletiva pozinkovaná. V případě zájmu o podezdívku pod pletivo montujeme tzv. podhrabovou desku, která elegantním způsobem nahrazuje klasickou podezdívku. Toto řešení vám ušetří 80% nákladů na podezdívku.

p6 p7

Dřevěné ploty

 

 

Oplocení veřejných budov, rodinných domů, administrativních center či hospodářských nebo průmyslových staveb na první pohled ihned vypoví o svých majitelích. Který materiál tedy pro realizaci oplocení zvolit, aby bylo trvalé, esteticky dobře vypadalo a umožňovalo mnoho variant?

 

 

undefined p9 p10 p11

Kovové ploty

 

Tato varianta plotových dílu z bezúdržbových kovových plotů z dutých profilů je cenově nejpřijatelnější. Tento způsob je vhodný pro oplocení rodinných domů, průmyslových pozemků apod. Jde o masivní kovový plot z odlehčených kovových profilů v zinkové úpravě. Možný výběr ze 3 vzorů a 4 rozměrů. Součástí plotu jsou vchodové branky, dvoukřídlé a pojezdové samonosné brány. Tento systém je možné montovat do ocelových sloupků i zděných plotů. Jednotlivá pole se dodávají v rozloženém stavu s veškerým spojovacím materiálem. Výhodou kovového plotu je snadná montáž, nízká váha a dobrá skladovatelnost přepravních balíků.

 

p12 p13

Bezúdržbové ploty

 

Plastové plotové profily se vyrábějí z ušlechtilého PVC, které splňuje přísné evropské normy. Materiál je stálý, profily jsou dostatečně houževnaté a celý plot je odolný vůči ohni a povětrnostním podmínkám. Základní provedení se dodává v bílé barvě. Díky jednoduchému systému je montáž bezúdržbového plotu jednoduchá.

 

p14 p15

end faq

kontakty banner

garáže - pergoly- přístřešky - altány - pokládka dlažby - zaměření dlažby-  prodej dlažby - postup pokládky - ostatní dlažby


 © 2012 www.dlazba-ploty.cz - pokládka zámkové dlažby • stavba a montáž plotů  • Login